FlooRocks OÜ

Betoonpõrandate
ettevalmistamine

Meie poolt pakutav teenus tagab betoonpõrandate kvaliteetse ettevalmistamise ja viimistlemise. Pakume kõiki töid, mis hõlmavad mitte ainult ettevalmistavaid meetmeid, vaid ka isolatsiooni, soojustamist, armeerimist, valamist ja lihvimist.

Meie spetsialistid teostavad professionaalselt kõik ettevalmistavad tööd, sealhulgas puhastavad põrandapinna mustusest, tolmust ja vanast kattekihist. Vajadusel parandame defektid ja praod, et tagada põranda tugevus ja vastupidavus.

Lisaks pakume betoonpõrandate isolatsiooni ja soojustamise teenust. See aitab luua ruumis mugavad tingimused, vältida külma tungimist ja kaitsta põrandat niiskuse eest.

Põranda tugevdamine on oluline ettevalmistusetapp, eriti suurte koormuste korral. Me tugevdame betoonpõranda professionaalselt armeerimisega, mis suurendab oluliselt põranda tugevust ja stabiilsust.

Uue betoonikihi valamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja järgitakse kõiki vajalikke tehnoloogilisi nõudeid. Tagame ühtlase ja sileda katte, mis teenib teid aastaid.

Betoonpõrandate lihvimine on töö viimane etapp, mis võimaldab teil saavutada põrandale täiesti sileda ja ühtlase pinna. Kasutame kvaliteetse lõppviimistluse saavutamiseks spetsiaalseid seadmeid ja professionaalseid tööriistu.

Kui pöördute meie poole betoonpõranda ettevalmistamise teenuse saamiseks, võite olla kindel, et saate tulemused, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Tagame professionaalse lähenemise, kvaliteetse töö ja tellimuse õigeaegse täitmise.