FlooRocks OÜ

Betoonpõrandad

Meie ettevõte on spetsialiseerunud betoonpõrandate, vundamentide ja plaatide professionaalsele valamisele ja lihvimisele korterelamute ja eramute jaoks. Pakume mitmesuguseid teenuseid, et luua vastupidavad ja esteetiliselt meeldivad põrandad, mis vastavad kõrgeimatele nõuetele.

Teostame betoonpõrandate valamist eluhoonetes, kus oluline tegur on usaldusväärse ja vastupidava aluse loomine põrandakatteks. Meie professionaalsete käsitööliste meeskond tagab kvaliteetse töö, kasutades ainult kvaliteetseid materjale ja täiustatud tehnoloogiaid.

Oleme spetsialiseerunud ka tööstuspõrandatele, nagu kaubanduskeskused, angaarid, tehased, laod, parklad ja garaažid. Me mõistame, et need rajatised on suurema koormuse all ja nõuavad spetsiaalset lähenemist põrandakattele. Meie meeskonnal on ulatuslik kogemus tööstuspõrandatega töötamisel ja nad on valmis pakkuma parimaid lahendusi, võttes arvesse kliendi nõudeid ja konkreetse rajatise eripära.

Lisaks betoonpõrandate valamisele pakume ka põrandate lihvimise teenust. Lihvimine võimaldab meil saavutada sileda ja ühtlase pinna, mis annab põrandale esteetilise ja atraktiivse välimuse. Kasutame spetsiaalseid seadmeid ja tehnikaid, et saavutada kvaliteetne lihvimine ja tagada põranda pikaealisus.

Meie meeskond on valmis võtma ette kõik tööetapid, alates pinna ettevalmistamisest, betoonmördi valamisest, selle tasandamisest ja lihvimisest. Me garanteerime töö kvaliteedi ja peame rangelt kinni tähtaegadest.

Kui vajate usaldusväärset ja professionaalset meeskonda betoonpõrandate valamiseks ja lihvimiseks, võtke meiega ühendust. Vastame hea meelega kõigile teie küsimustele ja pakume parimaid lahendusi, mis vastavad teie vajadustele.